Podobne strony

 • Altur S.A.

  Biura podróży
  Szeroki wybór ofert wyjazdów zagranicznych. Specjalność zakładu: Arktyka. Firma posiada także wypożyczalnię samochodów.
 • Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Islandzkiej

  Islandia
  Bogaty w treść serwis prowadzony przez Towarzystwo skupiające osoby zafascynowane przyrodą, literaturą, historią i życiem codziennym na tej odległej geograficznie wyspie. Można tutaj znaleźć informacje od historycznych począwszy, poprzez turystyczne, a na kulinarnych skończywszy. Najważniejsze wydarzenia dokumentowane są w biuletynie, także dostępnym na tej stronie. Zamieszczono mini słownik oraz krótki wykład na temat języka islandzkiego, są listy artykułów prasowych oraz książek poświęconych temu małemu państwu. Wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się także czegoś więcej o Towarzystwie dzięki któremu w polskiej sieci można zaopatrzyć się w kompleksowe informacje o Islandii.
 • PETPOLONIA - Bilety promowe w Europie i Eurotunnel

  Przewozy promowe
  Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą biletów promowych i biletów na rejsy statkami handlowymi po świecie. Strona prezentuje oferty, informacje o rejsach oraz najlepszych przewoźników i armatorów roku 1999. Dla internautów dokonujących informacji drogą via email - 5% rabatu.
 • Polska Autoryzowana Strona Björk

  Björk
  27 sierpnia 2001 ukazał się nowy album oryginalnej i zwariowanej na punkcie jajek i koloru pomarańczowego islandzkiej wokalistki Björk Guđmundsdóttir - pt. "Vespertine". Fani artystki znajdą na stronie między innymi: najświeższe informacje o nowej płycie, szczegółową biografię, dyskografię, mnóstwo artykułów prasowych oraz bogatą galerię fotosów. Można zapoznać się z plikami muzycznymi zapisanymi w formacie Mp3, midi, real, tekstami piosenek a dla internautowych fanów specjalny zestaw tapet, wygaszaczy, ikon z wizerunkiem Björk.
 • Wyprawy rowerowe po Europie

  Biura podróży
  Oferta biura podróży Eagle: wycieczki, obozy i wyprawy rowerowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Rowery i szlaki rowerowe w Europie: Islandia, Nordkapp, Irlandia, Holandia, Szlak Św. Jakuba.


:: Islandia ::

Opis:

Relacja z wyprawy a do tego zdjęcia i dobre rady dla turystów.