Podobne strony

 • Bunkier Sztuki

  Galerie
  Galeria Sztuki Współczesnej - główny ośrodek prezentacji i promocji sztuki w Krakowie, trzeci co do wielkości salon wystawienniczy w Polsce. Na stronach aktualne informacje na temat Galerii i jej działalności, prezentacja obecnych i nadchodzących wystaw.
 • Pola Ziemba

  Galerie wirtualne
  Informacje o absolwentce Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP zajmującej się głównie malarstwem sztalugowym, grafiką, ceramiką unikatową, tkaniną i szkłem. Galeria prac artystki.
 • JAAN Automotive Glass

  Szyby
  Strona internetowa firmy JAAN, której przedmiotem działalności jest produkcja oraz sprzedaż szyb do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Na stronie zamieszczone są informacje o firmie, cała oferta i inne dane.
 • Tervent

  Automatyka
  Przedsiębiorstwo zajmuje się szeroko pojętym tematem ciepłownictwa. Podstawowa działalność to modernizacja węzłów cieplnych, kotłowni i budowy nowych. Oferuje pompy, automatykę ciepłowniczą, liczniki, kotły, osprzęt, zawory.
 • Mechatronika

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma zajmuje się wytwarzaniem urządzeń do montażu powierzchniowego ( SMD ) podzespołów elektronicznych. W ofercie: automaty i półautomaty montażowe, automatyczne dozowniki pasty lutowniczej, precyzyjne drukarki szablonowe, piece do lutowania rozpływowego.


:: Am Art - Hotelowe Wyposażenie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.am-art.com


Opis:

Firma oferuje wyposażenie hoteli i lokali gastronomicznych. W ofercie znajdziesz piece, porcelanę, szkło, sztućce, plater, meble, urządzenia itd.