Podobne strony

 • Polska Strona Pożarnicza

  Inne
  Strona o polskiej straży pożarnej oraz o wszystkim co jest z nią związane, również o firmach oferujących usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zawiera m.in. porady co zrobić w przypadku pożaru w mieszkaniu oraz postępowania w przypadku wypadku, klęski żywiołowej.
 • HEMAR

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Firma usługowa zajmuje się adaptacją budynków oraz pomieszczeń do wymogów przepisów przeciwpożarowych oraz montażem instalacji wykrywania dymu i ognia. Na stronie prezentacja zakładu oraz oferty towarowej i usług.
 • ZPUH "EL-BET"

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Witryna zakładu elektrycznego zajmującego się m.in. instalacjami oświetlenia ulicznego, systemów alarmowych oraz uruchamianiem linii technologicznych w przemyśle. Prócz oferty firmy strona zawiera katalog zakładów elektrycznych oraz zdjęcia i opis Rumii - miasta w którym zakład ma siedzibę. Najprawdopodobniej bliskość morza spowodowała, że można tu też znaleźć wiele ciekawych informacji o żeglowaniu.
 • FONT 2 s.c.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Firma oferuje: komputery, sieci strukturalne, oprogramowanie (księgowe, magazynowe) firmy CDN, kasy fiskalne, serwis i sprzedaż drukarek i monitorów, tworzenie stron WWW oraz instalacje alarmowe i kontroli dostępu.
 • AMPEX p.w.

  Elektryka - sprzęt, usługi
  W ofercie firmy znajdziesz instalacje (elektryczne, odgromowe, komputerowe, alarmowe), budowę linii kablowych, linii napowietrznych n.n. i s.n., stacji transformatorowych, pomiary i prace projektowe w zakresie instalacji elektrycznych.


:: Blue Soft ::

Opis:

W ofercie firmy znajduje się kompletny system okablowania strukturalnego MPN, instalacje ppoż, alarmowe, kontroli dostępu, elektryczne oraz nadzoru video. Ponadto usługi internetowe: podłączenie i dostęp do internetu (łącza stałe), projektowanie stron www, internet lokalny. Ogólnie Blue Soft jest zorientowany na obsługę klienta instytucjonalnego w zakresie dostawy sprzętu, usług i rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej branży teleinformatycznej.