Podobne strony

 • Vilcacora - żyj dłużej

  Inne
  Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące miesięcznika poświęconego zdrowiu i medycynie naturalnej. Możesz poszperać w numerach archiwalnych, a także sięgnąć po wydanie aktualne. Masz również możliwość zaprenumerowania pisma.
 • Immuterap - leczenie metodami medycyny niekonwencjonalnej

  Inne
  Metoda oparta jest na zasadzie uzupełniania energii przez terapeutę u objętego terapią, wyrównując jej niedobór do poziomu genetycznego stanu, czyli pełnego wymiaru potrzeb organizmu, do pokonania choroby. Te i jeszcze wiele innych informacji dotyczących skuteczności, korzyści, efektów oraz dostępności znajdziesz na stronie poswięconej terapii.
 • Wiśniowa poduszka

  Inne
  Terapia ciepłem i aromatem dająca komfortowe ciepło, uwalniająca od bólu mięśni i napięcia wywoływanego stresem. Informacje o zastosowaniu i właściwościach produktu oraz możliwości zarabiania w firmie "Eurodown".
 • Uzdrawianie pozytywną mocą

  Inne
  Strona terapeutki. Dowiesz się co jest najważniejsze w leczeniu nerwic i depresji, dusznicy bolesnej oraz stwardnienia rozsianego.
 • ABC Citroseptu

  Inne
  Najmniejsza apteczka świata - naturalny antybiotyk - substancja unieszkodliwiająca 800 rodzajów wirusów i bakterii. Znajdziesz tu informację o właściwościach leku, jego zastosowaniu, leczeniu, profilaktyce oraz ofertę sprzedaży.


:: Gabinet Terapii Naturalnych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.taomed.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Strona gabinetu oferującego zabiegi terapeutyczne z zastosowaniem metod niekonwencjonalnych. Szczegóły na stronie.