Podobne strony

 • Hotel Park - Dolný Kubín, Słowacja

  Hotele i pensjonaty
  Hotel oferuje noclegi w pokojach 1, 2 oraz 3-osobowych. Tutaj zapoznasz się z opisem obiektu, cenami, atrakcjami oraz mapką dojazdu. Zamieszczono również formularz rezerwacji oraz zdjęcia. Strona w języku słowackim, angielskim oraz węgierskim.
 • Hotel Poprad na Słowacji

  Hotele i pensjonaty
  Hotel znajduje się w pobliżu Tatr Wysokich, 30 km od polskiej granicy. Tutaj zapoznasz się z ofertą noclegową i gastronomiczną obiektu (informacje również po polsku). Istnieje ponadto możliwość wynajmu sali konferencyjnej, a także relaksu w solarium, fitness-centrum oraz saunie. Zobacz galerię zdjęć oraz cennik.
 • Hotel Barbakan - Levoca, Słowacja

  Hotele i pensjonaty
  Hotel oferuje noclegi w pokojach 2 i 3-osobowych. Znajduje się w Levocy, czyli "słowackim Krakowie". Tu naprawdę warto przyjechać i zobaczyć uroczy Rynek i wiele wspaniałych zabytków. Na stronie znajdziesz informacje o hotelu, miasteczku, atrakcjach turystycznych i kulturalnych oraz restauracji. Ponadto mapka i informacje o rezerwacji. Strona w języku słowackim.
 • Vojenska zotavovna a hotel - nocleg na Słowacji

  Hotele i pensjonaty
  Znajdziesz tu ofertę noclegów w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych w obiekcie, w którym znajduje się również restauracja, kawiarnia, basen, sauna, siłownia i nie tylko. Tu zapoznasz się z warunkami zakwaterowania i wypoczynku oraz cenami. Informacje w języku słowackim.
 • Hotel Mak - Słowacja

  Hotele i pensjonaty
  Hotel znajduje się w jednym z najładniejszych i najbardziej malowniczych zakątków Słowacji, w Dolinie Vratna w Parku Narodowym Mała Fatra. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4-osobowych oraz w apartamentach. Na stronie zapoznasz się z warunkami pobytu, cenami, atrakcjami turystycznymi, zobaczysz również zdjęcia obiektu. Informacje także w języku polskim.


:: Biela Farma ::

Opis:

Strona hotelu położonego w sercu Słowackich Beskidów, nieopodal wyciągów narciarskich i tras rowerowych. Na stronie: informacje o hotelu i okolicy, oferta z cennikiem, mapki oraz zdjęcia.