Podobne strony

 • IT MAGIC

  Usługi projektowania www
  IT MAGIC to firma zajmująca się rozwiązaniami informatycznymi z zakresu internetu i intranetu. Jest projektantem systemów zarządzania oraz sieciowych systemów informatycznych. Wdraża i obsługuje serwisy internetowe. Na stronie szczegóły oferty.
 • KOMAKO Software House

  Dla przedsiębiorstw
  KOMAKO Software House to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe działające w branży informatycznej. Zajmuje się szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw, projektując, sprzedając i instalując systemy komputerowe oraz oprogramowanie (do obsługi firm, dla budownictwa, dla biur obrotu nieruchomościami, do zarządzania dokumentacją systemów jakości i inne).
 • Informatyka Rzeszów

  Komputery i internet
  Klasterit.pl jest to strona prezentująca projekt powołany przez Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka, który ma na celu realizacje przedsięwzięć sprzyjających rozwojowi informatyki regionalnej, która oparta jest o wiedzę i innowacyjność, co zwiększa atrakcyjność regionu.
 • Informatyka na Podkarpaciu – informatykapodkarpacka.pl

  Komputery i internet
  InformatykaPodkarpacka.pl to witryna Stowarzyszenia Informatyka Podkarpacka. Jest to firma działająca w branży informatycznej. Głównym celem jego działalności jest konsolidacja i współpraca przedsiębiorstw z branży IT. Klaster wspiera realizowanie wspólnych przedsięwzięć inwestycyjnych firm, biznesowe współdziałanie, wymianę doświadczeń, prowadzenie kampanii informacyjnych i promocyjnych.
 • http://www.solander.pl

  Komputery i internet
  Naszą misją jest dostarczanie profesjonalnych narzędzi IT wspomagających zarządzanie Twoim biznesem, wspieranie w zakresie bezpieczeństwa przetwarzanych danych i dostarczenie rozwiązań technicznych zabezpieczających sprzęt IT. Nasze główne obszary to wdrożenia Active Directory i Wirtualizacja serwerów w oparciu o najlepsze rozwiązania sprzętowe i programowe.


:: Qumak-Sekom S.A. ::

Opis:

Podstawowym profilem działalności spółki jest integrowanie rozwiązań informatycznych oraz teletechnicznych, w tym technologii wykorzystywanych w koncepcji Inteligentnego Budynku. Oferta firmy obejmuje również dostawę sprzętu i usług wideokonferencyjnych, projektowanie i realizację stron www (również z grafiką 3D), systemy zarządzania i zabezpieczania środowisk IT. Sekom proponuje także systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwami średniej i dużej wielkości.