Podobne strony

 • Koło Naukowe Rynku Kapitałowego Hossa Procapital przy AE we Wrocławiu

  Koła naukowe
  Strona prezentuje władze, regulamin i członków Koła "Hossa - Procapital", działalność - spotkania związane z analizą fundamentalną i techniczną, konkurs "Nos Inwestora" polegający na rekomendowaniu portfela inwestycyjnego, wykłady i seminaria tematyczne dotyczące inwestowania i analizy; dostępne on-line analizy krótko- i długoterminowe Dow Jones różnych firm.
 • Arco Sp. z o.o.

  Sprzęt audio
  Oferuje systemy cyfrowej akwizycji i analizy obrazu wideo, kamery CCD do obserwacji szybkich zjawisk i przemysłowe, karty oscyloskopowe, przetworniki C/A i A/C.
 • SPCETRO POLAND

  Apartura pomiarowa
  Przedstawiciel techniczno-handlowy firmy SPECTRO ANALYTICAL INSTRUMENT - producenta aparatury spektralnej do analizy i kontroli składu chemicznego znajdujących zastosowanie w laboratoriach badawczych i przemysłowych, ochronie środowiska i innych gałęziach gospodarki.
 • Energocontrol Sp. z o.o.

  Automatyka
  Realizacja projektów w wielu dziedzinach przemysłu obejmujących modelowanie, analizę, symulację oraz optymalizację konstrukcji, realizacja projektów i uruchomień systemów automatyki w różnych branżach. Prezentacja produktów, projektów i usług.
 • Emisja

  Porady
  Oferuje profesjonalną ekspertyzę marketingową i techniczną w zakresie GSM oraz konwergencji technologii i usług telekomunikacyjnych.


:: Katalog Stron Informatycznych - programowanie, bazy danych, grafika... ::

Nasza ocena:
Adres: http://bsd.kam.pl/~swlasik/katalog

Kategorie:

Opis:

Katalog zawierający tylko strony związane z informatyką, podzielony na takie kategorie jak programowanie, systemy operacyjne, sieć, usługi, pakiety biurowe, bazy danych i wiele innych.

Słowa kluczowe: