Podobne strony

 • Wyprawy z Arkiem Adamskim

  A
  Strona dla ludzi kochających podróże i rowerowe wyprawy, lubiących często zmieniać miejsce pobytu, ciekawych świata. U Arka na stronie znajdziecie relacje z jego dalekich i zupełnie bliskich, krótszych i dłuższych wypraw. Wszystko zostało uzupełnione kolorowymi zdięciami i opracowane tak, by stanowiło ciekawy i pomocny materiał dla wybierających się w okolice opisane przez autora. Arek udostępnia również tapety.
 • Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych Sportowo

  Organizacje sportowe
  Oficjalna strona L.A.S-u, który zajmuję się rozpowszechnianiem idei zdrowego trybu życia. Znajdziesz tu statut, galerię oraz informacje o imprezach.
 • Wyprawa w Góry Pogarskie

  Rumunia
  Strona ta jest poświęcona wyprawie w góry Pogarskie (Rumunia), która odbyła się w lipcu 2001. Przeczytasz tu wspomnienia z podróży oraz zobaczysz galerię zdjęć.
 • Do góry - strona dla miłośników gór

  Europa
  Relacje i zdjęcia z wypraw w Dolomity, Taury i góry Kaukazu. Plus porady praktyczne.
 • Wyprawy górskie

  Turystyka i podróże
  W Exploruj.pl już od ponad dwudziestu lat zajmujemy się organizacją trekkingów i wypraw górskich - tych małych, ale także dużych. Działamy w Polsce, ale także oczywiście za granicą - możemy zagwarantować Państwu bardzo atrakcyjne wyjazdy, pełne bezpieczeństwo oraz całkowity profesjonalizm. Współpracujemy z najlepszymi przewodnikami, działamy w taki sposób, aby wszystko było na możliwie jak najwyższym poziomie.


:: Polski Klub Alpejski ::

Nasza ocena:
Adres: http://pkatychy.url.pl/


Opis:

Klub zaprasza na wspólne wyprawy w najciekawsze rejony górskie świata: Andy, Himalaje, Kaukaz, Kamczatkę, Kilimandżaro, Tien Szan, Alaskę, Maroko, Iran, Alpy...