Podobne strony

 • SPARTAKUS - restauracja i nightclub

  Dyskoteki i nocne kluby
  Dane kontaktowe klubu nocnego i restauracji, gdzie można obejrzeć taniec go-go. Na stronie zdjęcia oraz filmy dziewczyn w akcji oraz propozycje kulinarne.
 • Cyberczad - Klub Internetowy

  Kawiarnie internetowe
  Oferta kafejki internetowej, oferującej multimedialny sprzęt i miłą, fachową obsługę, która doradzi i pomoże w każdej dziedzinie internetu. Zeskanuj zdjęcie i przyślij na adres podany na stronie, a pocztą dostaniesz karykaturę lub portret według życzenia, szczegóły na stronie.
 • Internet caffe

  Kawiarnie internetowe
  Prezentacja kawiarni internetowej: specyfikacja techniczna, cennik usług i napojów.
 • Gold Fajerwerk

  Wagi i kasy fiskalne
  Firma zajmuje się informatyką i fiskalizacją firm. Prowadzi ponadto sklep internetowy, kawiarenkę internetową w Częstochowie, sprzedaż kas i drukarek fiskalnych, oprogramowania, komputerów oraz prowadzi usługi internetowe.
 • Gdzie zjeść i wypić w Krakowie

  Serwisy informacyjne
  Kompendium wiedzy o krakowskich: restauracjach, fastfoodach, kawiarniach i pubach. Stale uaktualniany spis większości restauracji w Krakowie, część z nich jest zrecenzowanych i ocenionych, ranking restauracji Roberta Makłowicza, przewodnik tematyczny - gdzie zjeść bladym świtem, gdzie iść na romantyczną kolację itd. A także: Galicyjska Akademia Smaku, artykuł - Subiektywna kwestia smaku.


:: Euro Trade Internet Cafe ::

Opis:

Kawiarenka internetowa w Kielcach, posiadająca szybkie łacze i miłą atmosferę.