Podobne strony

 • Hotels in Prague

  Serwisy informacyjne
  Miejsca noclegowe w Pradze czeskiej (po angielsku i czesku).
 • Amigo - biuro usług turystycznych z Wrocławia

  Biura podróży
  Oferta biura turystycznego z Wrocławia, zawiera między innymi organizację obozu rowerowego na Bornholmie oraz wycieczki do Izraela.
 • Przedsiębiorstwo Turystyczne Hermes

  Biura podróży
  Na stronie wrocławskie biuro turystyczne przedstawia katalog, w którym znajdują się propozycje wczasów, wycieczek, obozów młodzieżowych i kolonii. Oferta specjalna: Sylwester 2000 w Czeskich Karkonoszach, Chorwacji, Paryżu, Pradze, Rzymie i w Wiedniu.
 • Autostopem po Europie

  Autostop
  Na stronie znajdziesz informacje, których nie podają przewodniki oraz mapki i zdjęcia z wakacji autora strony. Zwiedzisz Grecję, Słowację, a także Pragę.
 • Giuseppe Arcimboldo

  Galerie
  Uczta dla koneserów sztuki. Bogata galeria obrazów wraz z opisami, biografia artysty oraz informacje na temat Rudolfa II. Zastosowanie przez artystę w dziełach manierystycznej zasady capriccio - dzieła niezwykłego, dziwacznego, pomysłowego może zaskakiwać odbiorcę i prowadzić z nim grę pobudzając do myślenia.


:: Praga - polski serwis informacyjny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.praga.infoczechy.pl/

Kategorie:

Opis:

Serwis informacyjny o Pradze, stolicy Republiki Czeskiej, który pomoże ci w zaplanowaniu podróży i pobytu w tym pięknym mieście. Znajdziesz tu m.in. informacje o praskich atrakcjach, transporcie, wydarzeniach i wiele innych.