Podobne strony

 • Aleksandra Nieśpielak

  Polscy
  Oficjalna strona aktorki, która zagrała m.in. u Władysława Pasikowskiego ("Demony wojny"), a także u reżyserów zagranicznych. Znajdziesz tutaj jej biografię, fotografie oraz wywiady, kóre udzieliła dla Cinema oraz Cosmopolitan.
 • Alicja Bachleda-Curuś

  Polscy
  Na stronie znajdziesz biografię tej młodej aktorki i piosenkarki, galerię zdjęć oraz dokonania muzyczne. Dla fanów nie lada gratką będą zapewne wywiady z gwiazdą oraz najświeższe informacje.
 • Anna Korcz

  Polscy
  Jest to strona aktorki, którą znają nie tylko widzowie Teatru Współczesnego w Warszawie, lecz również kinomani ("Operacja Samum" Pasikowskiego, "Sława i chwała" Kutza). Znajdziemy tutaj jej biografię oraz filmografię, a ponadto wywiady i zdjęcia.
 • Anna Majcher

  Polscy
  Uwielbia argentyńskie tango, a po północy chętnie rozmawia na tematy męsko-damskie. Tu dowiesz się więcej szczegółów o aktorce, ale jednocześnie kobiecie. Jeśli jesteś dziennikarzem, wielbicielem lub reżyserem, przygotowała dla ciebie kilka pożytecznych rad. Zapoznasz się również z jej filmografią, listą spektakli, w których wystąpiła oraz zobaczysz zdjęcia.
 • Anna Mucha

  Polscy
  Karierę aktorską rozpoczęła bardzo wcześnie, bo już w przedszkolu. Wtedy to zbuntowała się i powiedziała że jeżeli nie dostanie głównej roli w Czerwonym Kapturku, to w ogóle nie zagra. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pooglądać jej zdjęcia, poczytać wywiad lub dowiedzieć się czegoś nowego, zajrzyj tu.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Ludwika Paleta ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ludwika.prv.pl/

Kategorie:

Opis:

Bohaterką strony jest Ludwika Paleta - polska aktorka grająca w latynoskich telenowelach.