Podobne strony

 • Andrzej Zaręba

  Rysunek, grafika
  Krakowski rysownik i etatowy ilustrator w "Gazecie w Krakowie", prezentuje przekrój swej twórczości. Prace podzielone są tematycznie: Jaka jest teraz sytuacja, Obyczaje, Dawna Polska, Matkowizna komórka planowania strategicznego, CCCP, Polnische Wirtschaft.
 • Roland Topor

  Rysunek, grafika
  Witryna dotycząca życia i twórczości Rolanda Topora. Biografia, bibliografia, rysunki, sztuki teatralne, fotografie, wywiady, komentarze.
 • Marcin Jakubowski

  Rysunek, grafika
  Kilka słów o autorze strony, różne grafiki i rysunki, galeria prac Zdzisława Beksińskiego oraz trochę śmiesznych tekstów.
 • Andrzej Kot

  Rysunek, grafika
  Galeria ekslibrisów i kaligramów Andrzeja Kota, ponadto możesz przeczytać biografię artysty i rozważania dr Zbigniewa Jóźwika o Andrzeju Kocie.
 • INNi - Galeria Odmiennych Stanów Świadomości

  Rysunek, grafika
  Galeria jest poświęcona twórczości osób niepełnosprawnych i więźniów. Ich prace, jak sami mówią, powstają w odmiennych stanach świadomości. Odizolowani od świata, chorzy na schizofrenię, depresję, postrzegają świat inaczej, mocniej, z wrażliwością aż do bólu. Można przekonać się o tym oglądając ich prace-wizje, jakże często przedstawiające dręczące ich koszmary.


:: ....ania.... ::

Opis:

Jeśli lubisz oglądać pomysłowe obrazki, fotografie ciekawej architektury lub też nastrojowe portrety - nie pomijaj tej strony.