Podobne strony

 • Gold-Bud

  Inne
  Przedsiębiorstwo oferuje windy dla każdego (zakłady, domki, biurowce, szkoły, hotele, platformy dla niepełnosprawnych...). Zapoznasz się tutaj z ofertą produkcji, sprzedaży, dostawy, modernizacji oraz instalacji wind. Zobacz również zdjęcia produktów.
 • Polskie Stowarzyszenie Budowniczych Domów-Poznań

  Inne
  Towarzystwo zrzesza firmy i architektów dbającyvh o etykę zawodu, solidność, rzetelność w prowadzonych zleceniach. O statucie, założeniach programowych, celach i strukturze na stronie www.
 • PZITB O/RZESZÓW

  Inne
  Samorządowa organizacja dobrowolnych członków działająca na rzeczpodnoszenia kwalifikacji i wiedzy zawodowej zrzeszonych oraz promująca dobre budownictwo.
 • Internetowy Katalog Budownictwa

  Inne
  Serwis informacyjny dla branży budowlanej. Na stronach informacje o firmach usługowych, promocjach, nowościach rynkowych, produktach oraz interesujących miejscach z branży w internecie. Również formularz wpisu i miejsce na korespondencję.
 • Muzeum Wsi Opolskiej

  Inne
  Informator internetowy muzeum budownictwa opolszczyzny z szeroką prezentacją zbiorów oraz historii budownictwa regionalnego. Na stronie materiał faktograficzny oraz galeria zdjęć. Informacje o lokalizacji i dojeździe do instytucji.


:: SATOR Grzegorz Skowroński ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sator.pl/

Kategorie:

Opis:

Firma zajmuje się wiertnictwem górniczym. Wykonuje m.in.: wiercenia pionowych kolektorów do pracy pompy ciepła, studnie wiercone głębinowe, odwierty badawcze oraz wiercenie i instalację piezometrów. Strona zawiera informacje o firmie, przykładowe prace, przegląd maszyn używanych przez firmę i dane teleadresowe.