Podobne strony

 • West Coast vs East Coast

  Eminem
  Witryna prezentująca kulturę hip hop na wschodnim i zachodnim wybrzeżu USA. Znajdziesz tu informacje o artystach i ukazujących się płytach. Znajdziesz tu również coś dla ucha.
 • Eminem - Strona Markensa

  Eminem
  "Nie bierzcie dragów, uprawiajcie tylko bezpieczny sex, nie bądźcie brutalni. Zostawcie to wszystko dla mnie"-taka deklaracja znanego raper`a budzi zapewne mieszane uczucia. Jednak wszystkim wiadomo, iż artysta ten znany jest z nieszablonowych wypowiedzi i zachowań. Na stronie autor prezentuje sylwetkę, dyskografię, teksty piosenek i artykuły prasowe dotyczące Eminema.
 • Perfectposter

  Plakat
  Sklep internetowy oferujący plakaty muzyczne, filmowe, atrakcyjne grafiki SF, a także reprodukcje wielkich dzieł malarstwa światowego (m.in. Dali, Monet, Picasso, Van Gogh). Tutaj zapoznasz się z ofertą i zakupisz interesujące cię plakaty.
 • Eminem - Zone

  Eminem
  Bogata i profesjonalna strona w całości poświęcona białemu raperowi. Autorzy zamieścili na stronie przede wzystkim: biografię artysty, dyskografię, teksty, galerię zdjęć, wywiady, artykuły, cytaty, tapety, newsy oraz chat.
 • Eminem- Wizytówka 30 ton

  Eminem
  Na stronie znajdziesz między innymi: biografię Eminema, dyskografię, cytaty oraz galerię zdjęć.


:: 8. Mila ::

Nasza ocena:
Adres: http://film.onet.pl/oficjalne/8_mila

Kategorie:

Opis:

Ten oparty na biografii kontrowersyjnego rapera Eminema film opowiada o tygodniu z życia muzyka Jamesa Smitha, Jr, poszukującego swojej tożsamości i sensu życia.