Podobne strony

 • PlanetUnreal

  Unreal
  Anglojęzyczny serwis poświęcony grze Unreal. Znajdziesz newsy, opisy poszczególnych elementów gry, broni, forum i sporo tekstów dotyczących gry zarówno od strony graczy jak i bardziej technicznych zagadnień. Strona codziennie aktualizowana.
 • Multi-Level-Marketing

  Zarabianie w internecie
  Multi Level Marketing - ten sytem zarabiania pieniądze dzięki rozsyłaniu e-maili jest tematyką strony. Jedyne czego potrzebujesz, by zarabiać to komputer i modem. Szczegóły na stronie.
 • The Tower - szkoła języków obcych

  Szkoły języków obcych
  Kursy językowe dla osób prywatnych i firm - angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, włoski oraz polski dla obcokrajowców. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę.
 • Warsaw Study Centre

  Szkoły języków obcych
  Strona warszawskiej szkoły językowej wyróżnionej Znakiem Jakości PASE. Jej oferta to angielski ogólny i specjalistyczny dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm oraz inne języki na zlecenia firm i osób indywidualnych. Na solidnie przygotowanej stronie znajdziesz dokładne informacje: począwszy od opisu kursów, poprzez metodologię, a skończywszy na referencjach.
 • HORYZONT education

  Kursy biznesowe
  Szkolenia zamknięte dla firm, kursy językowe, projekty EFS. Na stronie szczegółowe informacje.


:: Level - Centrum Szkoleń Językowych ::

Opis:

Szkolenia językowe dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, polskiego dla cudzoziemców oraz innych języków obcych. Plus tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe, szkolenia językowe o tematyce UE. Szczegóły - na stronie.