Podobne strony

 • Brzydka Afryka

  Afryka
  Barwna relacja z podróży do Afryki.
 • Tunezja OnLine

  Afryka
  Znajdziesz tu wszystko co chciałbyś wiedzieć o Tunezji. Poznasz historię tego kraju, kulturę, religię, walutę, pogodę, kuchnię... Jeśli się tam wybierasz, koniecznie odwiedź tę stronę.
 • Podróżniczka

  Afryka
  Lista podróży odbytych przez autorkę strony, Marzenę Kądzielę (dziennikarkę publikującą reportaże z podróży) jest naprawdę imponująca. Egipt, Suazi, Zimbabwe, Wenezuela, Belize, Tajlandia, Borneo, Seszele - to tylko niektóre z wielu egzotycznych miejsc, jakie znajdziesz tu opisane i obfotografowane.
 • Cape Town

  Afryka
  Strona poświęcona Kapsztadowi i Republice Południowej Afryki. Znajdziesz na niej m.in. historię Przylądka Dobrej Nadziei, szczególnie przydatne planującym odwiedzić ten kraj informacje (w tym praktyczne) o RPA, dowiesz się co warto zobaczyć w Kapsztadzie i okolicach, gdzie się zatrzymać i dokąd udać na zakupy. Obejrzysz też galerię zdjęć.


:: Baby na Kilimanjaro ::

Opis:

Jedenaście wspaniałych i niezwykle ambitnych kobiet postanowiło porzucić na kilkanaście dni mężczyzn by wspólnie zdobyć najwyższą górę Afryki - Kilimanjaro! Na stronie poznasz poszczególne panie oraz dowiesz się wszystkiego o ich super wyprawie.