Podobne strony

 • Nowe Życie

  Wydawnictwa religijne
  Dwutygodnik stowarzyszenia katolickiego Nowe Życie. Stowarzyszenie Katolickie Nowe Życie (Nowe Życie Association) powstało w 1992 roku w Archidiecezji Chicagowskiej. Zasadniczym celem Stowarzyszenia jest ewangelizacja i tworzenie katolickiego środowiska wśród polskich emigrantów. Na stronie: Wspólnota Młodzieżowa, Spotkania Rodzin, pomoc dla biednych, Biuro im. św. Bernarda oraz informacje o prenumeracie oraz wybrane artykuły.
 • Konsulat Generalny RP w Chicago

  Ambasady RP
  Strona prezentująca ofertę konsulatu polskiego skierowaną do przedsiębiorców i obywateli amerykańskich. Strona bogata jest w informacje potrzebne im do lepszego poznania i zrozumienia naszego kraju.
 • Galeria fotograficzna Przemysława Oziemblewskiego

  Tapety i wygaszacze
  Oprócz licznych ciekawych zdjęć, na stronie można znaleźć tapety, kalendarze, wygaszacze ekranu, wirtualne kartki, linki do innych stron o fotografii. Ponadto: tablica ogłoszeń.
 • Juni Page

  J
  Prywatna strona skierowana została przede wszystkim do internetowych ściągaczy, którzy znajdą tutaj: zabawne pliki mp3, stare gierki oraz programy komputerowe - niekoniecznie poważne. Dla pozostałych chat oraz galeria zdjęć na pocieszenie.
 • Z archiwum rocka

  Rock
  Witryna powstała głównie z myślą o kolekcjonerach wszelakich informacji dotyczących muzyki rockowej, a właściwie jej wykonawców. Znajdziesz tu archiwalne zestawienia brytyjskiej UK Top 40 sprzed 40-tu, 30-tu, 20-tu i 10-ciu lat, ich opracowanie statystyczne, numery 1 na listach singli i albumów w latach 1952-2002, osiągnięcia poszczególnych wykonawców na brytyjskich i amerykańskich listach przebojów od Abba do ZZ Top, informacje o wytwórniach płytowych i inne.


:: Chicago ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.chicago.spi.pl/

Kategorie:

Opis:

Film opowiada historię wodewilowej artystki Roxie Hart. Osadzona w więzieniu za zabójstwo kochanka, staje się obiektem podziwu, dzięki pomocy niezbyt uczciwego prawnika... Film otrzymał 13 nominacji do Oskara.