Podobne strony

 • Brasil !

  Ameryka Południowa
  Strona ta jest wynikiem wyprawy do Brazylii, która odbyła się w marcu 1999 roku; fotograficzny zapis z blisko trzech tygodni spędzonych w egzotycznym świecie.
 • Instytut Studiów Międzynarodowych UŁ

  Inne
  Strona przedstawia strukturę Instytutu (Katedra Badan Niemcoznawczych, Katedra Historii Stosunków Międzynarodowych, Katedra Studiów Brazylijskich, Katedra Badań Wschodu, Zakład Amerykanistyki i Mass Mediów, Zakład Studiów Brytyjskich i Krajów Wspólnoty Brytyjskiej, Zakład Marketingu Międzynarodowego, Pracownia Dydaktyki Językow Obcych, Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy "Centrum Badań nad Pokojem", Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy Badań nad Drogami Handlowymi i Szlakami Pielgrzymimi jako Czynnikami Integracji Miedzyludzkiej, Interdyscyplinarny Zespół Badawczy "Rola Szekspira w kulturze polskiej i światowej", Interdyscyplinarny Zespół Naukowo-Badawczy Badań Sowietologicznych), zakres przedmiotów studialnych, władze Instytutu, zasady rekrutacji i propozycje studiów w obcych językach .
 • Internetowe Biuro Podróży

  Biura podróży
  Biuro oferuje szeroką i tanią ofertę wielu wycieczek w różne zakątki świata. Na stronie zamieszczono formularz dzięki któremu wybraną wycieczkę można zamówić za pośrednictwem internetu. Przedsiębiorstwo korzysta z usług takich tour operatorów jak: Orbis, Oasis Tours, Wezyr, Pegas Touristik, Aladin i GTI Travel&Charters.
 • Visa Travel

  Biura podróży
  Specjalistyczne biuro podróży nastawione na obsługę firm i przedsiębiorstw z zakresu: organizowania wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych, wyjazdów branżowych, wyjazdów szkoleniowych i konferencji oraz wyjazdów na krajowe i międzynarodowe targi i wystawy. Na stronie m.in.: informacje o firmie, charakterystyka oferty (w tym wycieczki do wielu egzotycznych krajów) oraz wykaz klientów.
 • Ameryka Południowa - fotografia, podróże. Anita Kucharska & Maciek "Kruger" Kiersztyn

  Ameryka Południowa
  Imponująca galeria zdjęć z wypraw Anity Kucharskiej i Maćka "Krugera" Kiersztyna do Ameryki Południowej. Na opisanych zwięźle fotografiach zobaczysz zapierające dech krajobrazy, fascynujących ludzi i imponujące miasta Argentyny, Boliwii, Brazylii, Chile i Peru.


:: Biuro Podróży "Tukan" ::

Opis:

Strona biura specjalizującego się w organizowaniu wyjazdów do Brazylii, w tym na Karnawał w Rio. Oferta firmy obejmuje też wypoczynek w Tajlandii, na Kubie i w Kenii. Na stronie: szczegóły oferty, informacje o firmie, podstrona o muzyce brazylijskiej oraz galeria zdjęć z podróży.