Podobne strony

 • Strona poświęcona awansowi zawodowemu nauczycieli

  Doskonalenie kadry
  Poświęcona awansowi zawodowemu nauczycieli strona Danuty Sowińskiej - nauczyciela nauczania zintegrowanego. Znaleźć na niej można parę przydatnych dokumentów.
 • ToHaBaMa - Nauczanie zintegrowane

  Ściągi, materiały
  Strona dla nauczycieli nauczania zintegrowanego. Znajdą oni na niej liczne materiały do pobrania: scenariusze zajęć, ankiety, plany i inne. Plus plan rozwoju zawodowego i sprawozdanie z jego realizacji.
 • Edukacja dzieci

  Pedagogika i dydaktyka
  Strona dla nauczycieli, rodziców i dzieci. Dla nauczycieli znajdują się tu propozycje nowatorskich rozwiązań metodyczno-organizacyjnych w codziennej pracy z dziećmi i informacje na temat awansu zawodowego. Dla rodziców - wskazówki wychowawcze, a dla najmłodszych linki do ciekawych stron. Ponadto znajdziesz tu publikacje autorki - nauczycielki wychowania przedszkolnego.
 • Regionalna Sekcja Oświaty NSZZ "Solidarność" w Kielcach

  NSZZ Solidarność
  Serwis nauczycielskiej "Solidarności" Regionu Świętokrzyskiego, zawierający: akty prawne, aktualności oświatowe, informacje na temat awansu zawodowego, działności nauczycieli i pracowników oświaty należących do NSZZ "Solidarność".
 • Nauczanie Zintegrowane

  Programy w edukacji
  Nauczanie zintegrowane, awans zawodowy nauczyciela, referaty, pedagogizacja rodziców, scenariusze zajęć i inne materiały - oto co znajdziesz na stronie Doroty Dragon.


:: Regionalizm w kształceniu zintegrowanym - program autorski ::

Opis:

Strona zawiera informacje oraz wyjątki z programu autorskiego "Regionalizm w kształceniu zintegrowanym". Znajdują się tu przykładowe propozycje realizowania kształcenia zintegrowanego oraz dokumentacja przeprowadzonych zajęć. Plus informacje o autorce, jej pracy i szkole.