Podobne strony

 • Hipoterapia

  Organizacje medyczne
  Oficjalna strona Fundacji "Hipoterapia" na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji Konnej Dzieci Niepełnosprawnych. Zamieszczono tu informacje o samej fundacji, hipoterapii, bazie ośrodków oraz adresy placówek zajmujących się hipoterapią na świecie.
 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Franciszka z Asyżu w Kęble

  Edukacja
  Na stronie zawarto historię oraz położenie ośrodka, jak również program ośrodka, opis Klub "Olimpiad Specjalnych", opis leczenia przy pomocy koni - hipoterapia; ośrodek przeznaczony jest dla młodzieży upośledzonej umysłowo w stopniu umiarkowanym i znacznym, kierunek nauczania: ogrodnik.
 • Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym w Chorzowie

  Organizacje charytatywne
  Jak sama nazwa wskazuje fundacja działa na rzecz osób niewidzących i słabo widzących. Świadczy im pomoc finansową, pomoc rzeczową oraz pomoc rehabilitacyjną.
 • Ośrodek Jeździecki TKKF "Podkowa"

  Ośrodki jeździeckie, stadniny
  Ośrodek jeździecki, gdzie każdy może spróbować godzinnej lub półgodzinnej jazdy na ujeżdżalni, a zachęceni mogą wykupić serię jazd i uczyć się pod opieką doświadczonego instruktora. Na tych, którzy opanowali podstawy czekają jazdy w terenie. Jeździć mogą już kilkuletnie dzieci - głównie na kucykach. Jest też prowadzona hipoterapia - dla dzieci z zespołem Downa jest bezpłatna. Na stornie cennik i imiona koni.
 • Ośrodek Sanatoryjno-Wczasowy Unitral

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek sanatoryjno-wczasowy "UNITRAL" położony jest około 120 metrów od morza. Oferuje takie zabiegi lecznicze jak: wodoleczenie, diadynamika, diatermia, ultradźwięki, solux, masaże, hipoterapia, balneoterapia, laseroterapia. Ze strony dowiemy się także wszystkiego o cenach i terminach turnusów.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta » Konie » Hipoterapia

:: Fundacja Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym HIPOTERAPIA ::

Opis:

O hipoterapii prawie wszystko: publikacje, opisy, zdjęcia, bieżące informacje zwiazane z hipoterapią, malowanki dla dzieci, przysłowia, porady...