Podobne strony

 • CODA - Duszpasterstwo Akademickie

  Młodzież katolicka
  Strona opisuje działalność Duszpasterstwa - spotkania, wyjazdy turystyczne, aktualne wydarzenia, relacje z pielgrzymek, drogi krzyżowej, Dni Żaka. Ponadto teksty o tematyce religijnej, turystycznej i ogólnej, działalność i rozkład zajęć DA Świętej Anny w Krakowie.
 • Biuro Promocji Zagranicznej EXPO Sp. z o.o.

  Organizatorzy
  organizujemy wystąpienia firm polskich na międzynarodowych imprezach targowo- -wystawienniczych w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Kazachstanie, Bułgarii i Rumunii. W 2000 roku planujemy rozszerzenie kalendarza imprez o wystawy w Czechach, Chorwacji, Grecji, na Węgrzech i Słowacji.
 • Konsulat Rumunii w Bielsku-Białej

  Ambasady w Polsce
  Ta strona powinna być gratką dla osób zainteresowanych Rumunią. Zawarto tu bowiem różnorakie informacje o przeszłości i dniu obecnym tego kraju począwszy od warunków naturalnych, poprzez korzenie kultury Rumunów, a skończywszy na historii rumuńskiej Polonii. Są tu także dane teleadresowe rumuńskich placówek dyplomatycznych w Polsce oraz bieżące informacje konsula.
 • Wyprawa w Góry Pogarskie

  Rumunia
  Strona ta jest poświęcona wyprawie w góry Pogarskie (Rumunia), która odbyła się w lipcu 2001. Przeczytasz tu wspomnienia z podróży oraz zobaczysz galerię zdjęć.
 • Letnie wędrowanie - propozycje na lato 2003

  Obozy młodzieżowe, kolonie
  Letnia oferta firmy Pietrosul - Gorce, Rumunia (obozy pobytowo-wędrowne dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Jeśli już cię zaintersowała, zajrzyj by poznać szczegóły.


:: Rumunia ::

Opis:

Praktyczne rady dla osób wybierających się do Rumunii, a szczególnie w tamtejsze góry. Ceny, jak dojechać, co zwiedzać itd.