Podobne strony

 • Atlas Sp. z o. o.

  Beton
  Firma Atlas specjalizuje się w produkcji elementów przestrzennych z betonu. Produkowane przez firmę obudowy wykorzystywane są np. jako: obudowy stacji transformatorowych; obudowy przyłączy pomiarowych; obudowy do stacji redukcyjnych i pomiarowych dla gazownictwa; obudowy urządzeń telekomunikacyjnych i meteorologicznych.
 • Polski Cement

  Beton
  Serwis poświęcony cementowi. Na stronach serwisu wszechstronna informacja o producentach w Polsce, zastosowaniach betonu w architekturze, historii technologii oraz perspektywach. Także o przemyśle cementowo-wapienniczym ogólnie, produkcji kostki brukowej, istocie zrzeszenia producentów cementu i jego władzach.
 • Nadbud

  Beton
  Przedsiębiorstwo wielobranżowe zajmuje się produkcją betonu oraz usługami budowlanymi. Firma wykonuje kompleksowe realizacje budynków mieszkalnych, biurowych, lokali użytkowych, hal przemysłowych, parkingów oraz innych obiektów użyteczności publicznej.
 • Beton Bytom

  Beton
  Firma specjalizuje się w produkcji prefabrykatów betonowych - małej architektury, elementów prefabrykowanych dla budownictwa przemysłowego, zjeżdżalni dla deskorolkowców, ścianek do wspinaczki, betonu towarowego jak również elementów prefabrykowanych na indywidualne zlecenie. Na stronie oferta firmy, informacje i cennik.
 • Beton towarowy - Inżbud

  Beton
  Firma prezentowana na stronie zajmuje się wytwórstwem betonu towarowego i świadczeniem usług ogólnobudowlanych szczególnie w sektorach budownictwa wodneo, drogowego i przemysłowego.


:: STYL-BET Producent małej architektury ::

Opis:

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji betonowych prefabrykatów małej architektury służących do zagospodarowania terenów zewnętrznych, takich jak: ogrodzenia, schody, płytki chodnikowe, donice, kwietniki, słupki parkingowe, ławki parkowe, kosze uliczne, murki oporowe, grille ogrodowe, fontanny, piaskownice i okładziny. Na solidnie przygotowanej stronie znajdziesz m.in.: foto ofertę, przykładowe realizacje, referencje oraz informacje o gwarancjach i nagrodach firmy.