Podobne strony

 • Wega

  Odzież dziecięca
  Firma handlowa zajmująca się między innymi handlem artykułami dla dzieci, niemowląt i matek karmiących.
 • Oliwia

  Odzież dziecięca
  Producent odzieży dziecięcej.
 • ELBART

  Odzież dla kobiet
  Firma specjalizuje się w usługach agencyjnych, polegających na konsultowaniu firm zagranicznych z polskimi zakładami odzieżowymi, rozdzielaniu zamówień przerobowych i nadzorowaniu procesu produkcyjnego.
 • Marco

  Odzież dziecięca
  Firma handlowa MARCO - bezpośredni importer odzieży dziecięcej. Na stronie aktualny cennik i adresy przedstawicieli regionalnych.
 • Nelldres

  Odzież
  Strona sklepu Nelldres zajmującego się sprzedażą odzieży dziecięcej oraz odzieży dla Mamy i Taty. W ofercie sklepu znajdują się dresy, bluzy, spodnie dresowe, t-shirty, bluzki z długim rękawem. Wyroby oferowane w sklepie wykonane są z najwyższej jakości dzianin typu single jersey i podbiciowych bawełny i mieszanek. Firma realizuje także nietypowe, indywidualne zamówienia.


:: Chaber - Hurtownia Odzieży Dziecięcej ::

Opis:

Strona bezpośredniego importera szerokiej gamy odzieży dziecięcej i niemowlęcej: śpiochów, kompletów, dresów, bluz, getrów, spodni, szortów, sukienek, skarpet, czapek, kocyków itd. Firma ubiera dzieci od noworodka do 12 roku życia. Wśród materiałów z których wykonane są ubranka znajdziemy m.in. bawełnę, welur, jeans, sztruks i polar. Więcej szczegółów - na stronie.