Podobne strony

 • Klamecjusz On Line

  Wspinaczka
  Niezależny biuletyn wspinaczy Trójmiasta. Internetowe wydanie biuletynu zawiera dodatkowe treści, takie jak galeria zdjęć, przewodnik po bulderach okolic Trójmiasta, linki do stron o podobnej tematyce.
 • Strona Wspinaczkowa

  Wspinaczka
  Strona mówi o tym jak zacząć się wspinać, gdzie można poćwiczyć (adresy sztucznych ścian), zawiera adresy klubów wysokogórskich.
 • Jurajskie centrum wspinaczki i rekreacji

  Wspinaczka
  Centrum zachęca do spędzania weekendów w sportowym stylu, podczas których można spróbować smaku wspinaczki rekreacyjnej pod opieką instruktora, połączyć wspinaczkę z pieszą lub rowerową wędrówką po Jurze. Szkoła alpinizmu Danuty i Zbigniewa Wachów prowadzi kursy letnie i zimowe w skałkach oraz w Tatrach (organizuje wspinaczki w rejonie Morskiego Oka i Doliny Białej Wody). Jurajskie Centrum posiada 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych, dla posiadaczy psa istnieje możliwość przyjazdu ze swoim pupilem.
 • Wspinaczka skałkowa

  Wspinaczka
  Strona autorstwa Tomasza Łukasika o wspinaczce skałkowej, zawierająca sporo dobrych rad dla początkujących, na stronie także kolarstwo górskie.
 • n.p.m.

  Wspinaczka
  Strona nowego Magazynu Turystyki Górskiej wygląda zachęcająco - jest tu wszystko co powinno znajdować się w tego typu piśmie, a więc: aktualności, wywiady, opisy podróży, artykuły problemowe, porady dla fotoamatorów, dział poświęcony polskim górom, rady dla turystów itp. Jednak większość tekstów to fragmenty z drukowanego wydania.


:: Klamma ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wspinanie.glt.pl

Kategorie:

Opis:

Strona poświęcona wspinaczce skałkowej. Znajdziesz tu artykuły i zdjęcia o tematyce wspinaczkowej.