Podobne strony

 • Platforma Obywatelska

  Platforma Obywatelska
  Platforma Obywatelska to skierowana do "ludzi środka" nowa inicjatywa polityczna trzech znanych polityków: marszałka Sejmu Macieja Płażyńskiego (dawniej AWS), kandydata na prezydenta w ostatnich wyborach Andrzeja Olechowskiego (bezpartyjny) i wicemarszałka Senatu Donalda Tuska (dawniej UW), mającą po wyborach przekształcić się w partię polityczną. Jednym ze skutków jej powołania jest opuszczanie przez niektórych polityków Unii Wolności i AWS-u swoich macierzystych partii i przystępowanie do "Platformy", co może grozić rozpadem tych ugrupowań, a przynajmniej ich osłabieniem. Główne zadania programowe Platformy to: rozwój edukacji, rozwój gospodarczy, w tym m.in. wprowadzenie podatku liniowego i zmiany w Kodeksie pracy, walka z korupcją, odpartyjnienie państwa oraz restrukturyzacja wsi. Na stronie informacje o nowej inicjatywie, deklaracja programowa, linki do stron jej założycieli oraz formularz umożliwiający akces do "Platformy".
 • Platforma Obywatelska - Region Świętokrzyskiego

  Platforma Obywatelska
  Strona PO regionu świętokrzyskiego to wiadomości regionalne, program dla województwa, dane teleadresowe oraz deklaracja poparcia dla Platformy do ściągnięcia w formacie Word. Można tu ponadto poczatować.
 • Platforma Obywatelska - Region Lubelski

  Platforma Obywatelska
  Strona zawiera listę inicjatorów Platformy w regionie, kronikę zdarzeń oraz zobowiązanie programowe.
 • Platforma Obywatelska - Okręg Tarnów

  Platforma Obywatelska
  Na stronie tarnowskiej PO znajdziesz przede wszystkim program, listę pełnomocników oraz dane teleadresowe.
 • Platforma Obywatelska - Warszawa

  Platforma Obywatelska
  Strona internetowa Platformy Obywatelskiej w Warszawie. Znajdziesz tu m.in. program PO i deklarację jego poparcia (w formacie Word), aktualności, informacje o pełnomocnikach, sondę oraz chat.


:: Platforma Obywatelska w Polkowicach ::

Opis:

Na stronie polkowickiej PO znajdziesz m.in. skład zarządu, aktualności, wycinki prasowe, statut, deklarację członkowską oraz zdjęcia.