Podobne strony

 • Bazylia

  Laminaty
  Wytwórnia żelkotów oferująca w sprzedaży: żelkoty konstrukcyjne i narzędziowe, żywice poliestrowe do laminowania, maty szklane, rowingi, uwardzacze, przyśpieszacze, wypełniacze i inne materiały. Strona zawiera podstawowe informacje o firmie.
 • ABET Sp. z o.o.

  Laminaty
  Firma importuje i prowadzi dystrybucję laminatów wysokociśnieniowych Print HPL włoskiej firmy Abet Laminati zaopatrując odbiorców z branży meblarskiej, wystroju wnętrz oraz budownictwa. W ofercie ponad 950 wzorów w grubościach 0.6-30 mm. Uzupełnieniem oferty jest konglomerat akrylowo-mineralny PRAL stosowany m.in. na blaty recepcyjne, kuchenne i łazienkowe oraz panele kompozytowe z włókna szklanego Monocore i alumnium Esacore firmy Metalleido.
 • Laminomet - producent wyrobów z kompozytów żywiczno-szklanych.

  Laminaty
  Producent wyrobów z kompozytów żywiczno-szklanych. Oferujemy kraty pomostowe, przekrycia zbiorników, rury i kształtki rurowe, zbiorniki, aparaturę chemiczną i wiele innych.


:: ATAREX ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.atarex.pl/

Kategorie:

Opis:

Firma produkuje na zamówienie wszelkiego rodzaju produkty i półprodukty z laminatów poliestrowo-szklanych (GFK i RTM). Poza produkcją na zamówienie realizuje również serie akcesoriów sportowych: tablice do koszykówki, słupki startowe, bandy boiskowe itp. Zajmuje się termoformowaniem z płyt ABS, PE i PS. Posiada własną modelarnię i wykonuje formy również z żywic i mat szklanych, wzmacnianych zbrojeniem stalowym i piaskiem kwarcowym. Szczegóły oferty i technologii - na stronie.