Podobne strony

 • Novell Polska sp. z o.o.

  Producenci
  Przedstawiciel na Polskę firmy Novell - oferującej usługi sieciowe oraz rozprowadzającej oprogramowanie, głównie związane z sieciami. Bardzo rozbudowana strona, m.in. świeże wiadomości o firmie i produktach. Możliwość ściągnięcia przez ftp produktów oferowanych bezpłatnie.
 • Softprodukt Sp. z o.o.

  Producenci
  Strona producenta programu Konar zawierająca dane adresowe firmy oraz wersje demo produktu.
 • SoftSale s.c.

  Producenci
  Spółka jest producentem i dystrybutorem oprogramowania. Poza tym prowadzi kursy programowania w środowisku Delphi.
 • Gadu-Gadu

  Producenci
  Strona polskojęzycznego programu komunikacyjnego Gadu-Gadu z dokładnym opisem na temat jego działania i instalacji. Aplikacja umożliwia przesyłanie wiadomości tekstowych pomiędzy użytkownikami w Internecie, w tym także dla posiadaczy telefonów komórkowych (wiadomości SMS).
 • WORD Software

  Producenci
  Tworzenie dla firm oprogramowania (powtarzalnego i na zamówienie) przy wykorzystaniu narzędzi firmy Microsoft - Visual FoxPro, SQL Serwer i Microsoft Office. Na stronie dostępne są dema pisanych programów (faktury) oraz FAQ na temat ich działania.


:: 4CRM - program do kompleksowego zarządzania kontaktami ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.4crm.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona producenta programu, który umożliwia prowadzenie ewidencji baz danych adresowych, istniejącego również w wersji sieciowej. Znajdziesz tu informacje na temat mozliwości programu oraz jego wersję demo do pobrania.

Słowa kluczowe: