Podobne strony

  • Aragat modna biżuteria

    Sklepy internetowe
    Sklep z biżuterią srebrną ARAGAT oferuje biżuterię wykonaną z metali szlachetnych (głównie z wysokiej jakości srebra próby 925), kauczuku, skóry, a także platerowaną różowym lub żółtym złotem, zdobioną kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi, kryształami oraz cyrkoniami. Znajdziesz u nas kolczyki, zawieszki, bransoletki, naszyjniki, charmsy, beadsy i komlety w różnych stylach, od minimalistycznej klasyki po nowoczesne, bogato zdobione i wyraziste egzemplarze.
  • Biżuteria srebrna w tym srebrne komplety Cacko24

    Sklepy internetowe
    Sklep producenta biżuterii Cacko24 posiada w swojej ofercie srebrne pierścionki, kolczyki srebrne, obrączki srebrne, srebrne komplety z różnokolorowymi cyrkoniami i z naturalnymi perłami. Wysoka jakość wykończenia produktów gwarantowana. Większość produktów zostało pokrytych rodem. Rodowanie zabezpiecza biżuterię przed ciemnieniem nadając jej kolor zbliżony do koloru białego złota. W sklepie internetowym klient może zmienić kolor kamienia, kolor perły, rodzaj zapięcia w kolczykach, długość łańcu


:: Orczyk Jewerly - Autorska Biżuteria Srebrna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.orczykjewelery.com/

Kategorie:

Opis:

Projekty i prace jubilera-designera Wojciecha Orczyka wykonane w srebrze z perłami i kamieniami jubilerskimi. Istnieje możliwość zamówienia wyrobów przez internet.