Podobne strony

 • ADMAR - sport i rekreacja

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Strona świętochłowickiej firmy oferującej urządzenia rekreacyjno-sportowe, trampoliny, zamki dmuchane, plandeki reklamowe, skate-parki, minigolfy itp., a ponadto projektujacej oraz wykonującej zewnętrzne i wewnętrzne place zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • kkrekreacja

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma zajmuje się produkcją i wynajmem wszelkiego rodzaju urządzeń sportowo-rekreacyjno-rozrywkowych dla firm i osób trudniących się obsługą imprez plenerowych. Od dmuchanych zamków i zjeżdżalni, poprzez namioty pneumatyczne, aż po stacjonarne balony reklamowe. Po pełne informacje o oferowanych produktach oraz świadczonych usługach zajrzyj na stronę.
 • FHU Ryszard Słowikowski

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Wynajem oraz sprzedaż pneumatycznych i mechanicznych urządzeń rekreacyjnych, t.j. zjeżdzalni dmuchanych, zamków, basenów, bungee-run, poduch plażowych, namiotów i bram pneumatycznych. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Happyhop dmuchane place zabaw

  Rozrywka
  Funkcjonowanie Przedsiębiorstwa Partner Team jest ukierunkowana na sprzedaż i wynajem dmuchanych zabawek HappyHop. W skład naszej oferty wchodzą: dmuchane place zabaw, zjeżdżalnie oraz zamki jak również dmuchane baseny z piłeczkami i ogrodowe place zabaw. Jest to bardzo dobry pomysł na urządzenie kinderbalu na świeżym powietrzu. Proponujemy Państwu ponad dwadzieścia odmiennych modeli oraz wzory komercyjne, które są większe od ich domowych odpowiedników. Każda zabawka posiada atest bezpieczeństwa i gwarancję. Satysfakcja dzieci to nasza dewiza, dokładamy wszelkich starań by każde dziecko na długo wspominało zabawę dmuchańcami HappyHop. Poza sprzedaż zabawek zajmujemy się także ich wynajmem ich oraz obsługą plenerową imprez. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
 • dmuchance.org producent

  Dom i wnętrza
  Dmuchańce.org producent to wytwarzanie niezwykle interesujących dla dzieci w różnym wieku zabawek dmuchanych. Różnorodność wzorów, kolorów i przeznaczeń sprawia, że najmłodsi niezwykle chętnie podejmują zabawę. Ważnym aspektem jest również to że doskonale ze sobą współpracują i uczą się przy tym wielu pozytywnie widzianych w społeczeństwie zachowań.


:: A&R - Wynajem i Sprzedaż Urządzeń Sportowo-Rozrywkowych ::

Opis:

Firma oferuje sprzęt do współzawodnictwa i zabaw (Kula Sferyczna, Super Sumo, paintball, ściana do wspinaczki, zamki pneumatyczne...) na imprezy integracyjne i team building, pikniki oraz prywatne przyjęcia. Realizuje zamówienia z całego kraju. Dokładne informacje plus zdjęcia - na stronie.