Podobne strony

 • Sławomir Kolo - galeria

  Galerie wirtualne
  Twórca strony jest również artystą plastykiem, którego dzieła możesz zobaczyć w galerii znajdującej się na stronie. Ponadto odbiorca ma możliwość zapoznania się z metodami, którymi autor dochodzi do rysunku czy malarstwa oraz z jego biografią.
 • Internetowa Galeria Sztuki Dawnej Wandy Nelke

  Galerie
  Galeria Wandy Nelke z Poznania zajmuje się zakupem i sprzedażą malarstwa, mebli i dzieł rzemiosła artystycznego, a także profesjonalnymi ekspertyzami oraz konserwacją dzieł sztuki. Na stronie więcej informacji i zdjęcia.
 • Galeria

  Galerie wirtualne
  Jeśli interesujesz się malarstwem, obrazami, pastelami, akwarelami, szkicami - znajdziesz tu coś dla siebie. Jeśli spodoba ci się któraś z prac, będziesz ją mógł ponadto zamówić.
 • Mała Galeria Internetowa

  Galerie wirtualne
  Prezentacja malarskiego dorobku artystycznego - pastele, akwarele, grafiki. Istnieje możliwość zakupu prac.
 • Galeria Sztuki BP

  Galerie
  Galeria sztuki współczesnej należąca do Beaty Pawlak. Prezentuje malarstwo, grafikę, rysunek, rzeźbę, fotografię artystyczną. Organizuje wystawy, wydaje katalogi, prowadzi sprzedaż, zakup, komis dzieł sztuki. Zajmuje się doradztwem inwestycyjnym w dziedzinie sztuki.


:: Between The Senses Gallery ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.betweenthesenses.com/

Kategorie:

Opis:

Galeria malarstwa zajmująca się sprzedażą, promocją i prezentacją współczesnych dzieł sztuki wybitnych polskich artystów.