Podobne strony

 • PPHU EWA

  Opakowania z tworzyw sztucznych
  Strona firmy zajmującej się sprzedażą oraz produkcją akcesoriów meblowych, opakowań foliowych, folii stretch, LDPE i HDPE. Zajrzyj, jeśli chcesz poznać szczegóły oferty.
 • Folchem - Wyroby foliowe

  Opakowania foliowe
  Firma jest producentem folii i różnych opakowań foliowych od 1992 r. Jej specjalnością jest przetwórstwo folii PP i PE. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej produktach i usługach.
 • Bit-Pak

  Opakowania foliowe
  Firma jest producentem wszelkiego rodzaju opakowań z folii LDPE i HDPE dla branż: spożywczej, medycznej, przemysłowej i komunalnej. W ofercie m.in.: opakowania, worki, torby, pokrowce, reklamówki i folia spożywcza.


:: CEMAL Z.P.U.H. ::

Opis:

Produkcja i sprzedaż opakowań foliowych oraz papierowych do kwiatów i artykułów przemysłowych. Firma oferuje: rożki, rękawy, tomofany, worki strunowe, papierowe torebki ozdobne, folie PP, cast, cast perforowany, stretch, opakowania z folii PP wysokiego połysku przeznaczone do kwiatów oraz artykułów przemysłowych, torebki papierowe ozdobne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, produktach i dane teleadresowe.