Podobne strony

 • Blue Soft

  Sieci i okablowanie
  W ofercie firmy znajduje się kompletny system okablowania strukturalnego MPN, instalacje ppoż, alarmowe, kontroli dostępu, elektryczne oraz nadzoru video. Ponadto usługi internetowe: podłączenie i dostęp do internetu (łącza stałe), projektowanie stron www, internet lokalny. Ogólnie Blue Soft jest zorientowany na obsługę klienta instytucjonalnego w zakresie dostawy sprzętu, usług i rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej branży teleinformatycznej.
 • Topmed s.c.

  Sieci i okablowanie
  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sieci komputerowych oraz dystrybucji oprogramowania do obsługi firmy. Duże doświadczenie posiada w zakresie wdrażania komputerowych systemów kontroli wjazdów.
 • CenterNET s.c.

  Sieci i okablowanie
  Sprzedaż komputerów, akcesoriów i komponetów sieciowych - SOLAR PC, ACER, Allied Telesyn, Nbase Telecommunications. Również projektowanie stron WWW.
 • Firut Data Communications s.c.

  Sieci i okablowanie
  Usługi związane z siecią - integracja istniejących systemów z nowo nabywanymi, analiza istniejących sieci, projekty sieci do zastosowań przemysłowych, budowa sieci. Ponadto dystrybucja komponentów do budowy sieci.
 • IST Mazowsze

  Sieci i okablowanie
  Firma dostarcza klientom rozwiązania w zakresie budowy systemów informatycznych.


:: bezprzewodowy.pl - sprzęt i technologie bezprzewodowe Visomatic ::

Opis:

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą bezprzewodowego sprzętu do budowy sieci komputerowych i monitoringu oraz rejestratorów audio i video. Ponadto w ofercie znajdziesz radiotelefony i alarmy bezprzewodowe.