Podobne strony

 • Hotmail

  Konta e-mail
  Pojemność skrzynki pocztowej wynosi 2 MB, konto nieużywane przez 120 dni jest automatycznie kasowane, dostęp do skrzynki pocztowej tylko przez przeglądarkę internetową.
 • Yahoo

  Konta e-mail
  Pojemność skrzynki pocztowej wynosi 3 MB, dostęp z poziomu przeglądarki internetowej lub specjalnego programu.
 • Interia

  Konta e-mail
  Serwis bezpłatnych kont poczty elektronicznej interia.pl udostępnia skrzynki o objętości 12 MB z możliwością przesłania jednorazowej informacji do 4 MB. Aktywacja konta następuje natychmiast po wysłaniu formularza rejestracyjnego. Adres w postaci nazwa@interia.pl.
 • Panorama

  Konta e-mail
  Rejestrując się otrzymujesz 20MB skrzynkę pocztową o adresie login@pf.pl. Pocztę możesz sprawdzić przez stronę www oraz dzięki programowi pocztowemu.
 • Mail.go2.pl

  Konta e-mail
  Serwis Mail.go2.pl oferuje konta e-mail 20 MB o adresie nazwa@go2.pl. Zawartości swojej skrzynki możesz sprawdzić ze strony www lub za pomocą programu pocztowego obsługującego protokół POP3.


:: Poczta.hoga.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://poczta.hoga.pl/

Kategorie:

Opis:

Niezawodne konta pocztowe w domu i w firmie - 2 GB na Twoją pocztę, zdjęcia i pliki. Rozbudowany terminarz, fotoalbum, książka adresowa oraz niespotykane funkcje - powiadamianie o nowych wiadomościach na Gadu-Gadu, edycja zdjęć w fotoalbumie i wiele innych.

Słowa kluczowe: