Podobne strony

 • Rusztowania

  Serwisy Informacyjne
  Serwer wszechstronnej informacji o systemach rusztowań. Na stronie o bezpieczeństwie pracy na rusztowaniach, przepisy i normy prawne, certyfikacje w zakresie rusztowań, informacja o wypożyczalniach i producentach, giełda kooperantów i ogłoszenia.
 • Krakowski Zespół Ekspertów

  Wycena, kosztorysowanie
  Krakowski Zespół Ekspertów świadczy usługi szkoleniowe i konsultingowe w zakresie prawa budowlanego, przygotowania budowy, pomiarów geodezyjnych, kosztorysów. Spółka współdziała z innymi ośrodkami w kraju w prowadzeniu szkoleń, kursów i porad ekspertów.
 • Kancelaria Radcy Prawnego – Kinga Ławniczak

  Radcy prawni
  Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej w zakresie prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy, gospodarczego, budowlanego; prowadzi szkolenia na indywidualne zlecenia, a także zajmuje się doradztwem z zakresu zamówień publicznych.
 • Rachunkowość budżetowa

  Prasa o ubezpieczeniach
  Strona doradczego miesięcznika podejmującego problemy ubezpieczeń społecznych, majątkowych, prawa pracy, prawa cywilnego, przekształceń własnościowych oraz prawa budowlanego. Pismo publikuje odpowiedzi specjalistów na pytania dotyczące tych dziedzin.
 • MuratorPlus

  Serwisy Informacyjne
  Serwis budowlany, gdzie znajdziesz gospodarcze i ekonomiczne oraz wiadomości z rynku budowlanego. Ponadto są tu informacje o materiałach i technologiach budowlanych oraz firmach projektowych i wykonawczych.


:: INTERNETOWY DOM - Portal Budowlany dla każdego ::

Opis:

Portal Budowlany zawiera katalog firm, porady inspektora, prawo budowlane, ogłoszenia o pracę, nowości oraz oferty firm i producentów.