Podobne strony

 • Biesiada Polska

  Serwisy z tekstami
  Strona przeniesie cię w świat niezapomnianych, tych starych i tych nowych, piosenek, melodii, szlagierów, którym niejednokrotnie zawdzięczamy miłe wspomnienia, sentymenty, a czasami nawet marzenia. Znajdują się tutaj teksty i zapisy nutowe piosenek dawnych i współczesnych, biesiadnych, turystycznych i żołnierskich, a także: pamiętnik chałturnika (humor weselny), ekspozycja polskich strojów ludowych, FAQ, chat- biesiada.
 • Generalny Śpiewnik Polski

  Serwisy z tekstami
  Serwis zawiera bogaty zestaw tekstów piosenek polskich oraz zagranicznych. Na stronie są dostępne również chwyty gitarowe.
 • Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA

  Koncerty
  Organizowany jest nieprzerwanie przez Studencki Klub Turystyczny Politechniki Gdańskiej "FIFY". Konkurs ma za zadanie wyłonić zbiór najciekawszych, najbardziej wartościowych piosenek, przeznaczonych przede wszystkim do dalszego obiegu, śpiewania w środowisku turystycznym. Zapoznasz się tutaj z jego historią popartą zdjęciami, werdyktami oraz laureatami. Najbliższy Przegląd odbędzie się od 29 czerwca do 1 lipca 2001 w Gniewie. Tu zasięgniesz potrzebnych informacji.
 • Studencki Klub Turystyczny PŁazik

  Organizacje, kluby turystyczne
  Na stronie znajdziesz informacje o bieżącej działalności klubu, organizowanych przez niego imprezach (między innymi obozie w Ślesinie) oraz o Ogólnopolskim Studenckim Przeglądzie Piosenki Turystycznej.
 • Piotr Rembowski

  Poezja
  Znajdziesz tutaj śpiewnik z około setką różnych utworów po polsku i nie tylko, poezję, powiedzonka znanych ludzi, aforyzmy oraz opowiadania. Ponadto możesz obejrzeć bogatą galerię zdjęć z wakacji.


:: Śpiewnik ::

Opis:

Strona zawiera liczne teksty piosenek z akordami, informacje o imprezach szantowych oraz przeglądach piosenki turystycznej itp.