Podobne strony

 • Kontakt S.A.

  Tworzywa sztuczne
  Centrum zaopatrzenia technicznego w węże gumowe, kleje konstrukcyjne, pasy klinowe, armaturę hydrauliczną, wózki transportowe, technikę warsztatową i tworzywa konstrukcyjne. Na stronie oferta handlowa, informacje o sieci sprzedaży oraz dane kontaktowe.
 • Ryniak Technika

  Inne
  Strona producenta anten telewizyjnych i internetowych oraz czujników zbliżeniowych. Ponadto w ofercie produkty silikonowe. Po dokładne informacje zajrzyj na stronę.
 • DIUNA - Hurtownia Węży Przemysłowych

  Przemysł maszynowy
  Producent przewodów hydraulicznych z całodobowym serwisem i dostawca elementów hydrauliki siłowej. Na stronie informacje o firmie i szczegółowa foto oferta.
 • KOM-STER - Producent Regulatorów Temperatury do Kotłów c.o.

  Technika grzewcza
  Firma zajmuje się produkcją mikroprocesorowych regulatorów temperatury do kotłów na paliwa stałe. Oferta obejmuje także wentylatory nadmuchowe oraz szeroką gamę akcesoriów do kotłów c.o. - sterowniki, dmuchawy oraz osprzet c.o. dla zakładów kotlarskich, hurtowni oraz odbiorców indywidualnych. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Każdy oferowany produkt można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego, telefonicznie lub przez e-mail. Firma wykonuje ponadto na indywidualne zamówienie regulatory temperatury.


:: Zakład Produkcyjno-Handlowy COLMET ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.colmet.olkusz.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona firmy COLMET z Olkusza. W ofercie firmy znajdują się m.in. uszczelarskie płyty bezazbestowe, szczeliwa, sznury termoizolacyjne, węże, płyty i wykładziny gumowe. Pełną ofertę znajdziesz na stronie.