Podobne strony

 • AFM Andrychów

  Maszyny budowlane
  Fabryka produkuje obrabiarki do metalu, prowadzi serwis i naprawy. Na stronie zamieszczono szczegółową ofertę produktów i możliwych usług. Także historię zakładu i nowości techniczne.
 • AUSTROWAREN POLSKA Sp z o.o.

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje maszyny do pakowania, zagospodarowywania użytkowego nieczystości, urządzenia do produkcji cegieł, prefabrykatów, elementów budowlanych. Na stronie szeroka oferta produktów, liczne zdjęcia i rodowód firmy.
 • TYROLIT

  Maszyny budowlane
  Firma zaopatruje budownictwo w sprzęt do obróbki betonu, cięcia, wiercenia i odpowiedni osprzęt jak piły czy wiertła. Na stronie znajdziesz cennik produktów, zastosowanie i parametry.
 • Witamy na stronie firmy AMET

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo jest producentem pneumatyki, hydrauliki, filtrów, elementów elektro-technicznych na użytek budownictwa. Na stronie znajdziesz ofertę sprzedaży, dane techniczne, spis oddziałów i ich lokalizacje.
 • Aquator

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem i dystrybutorem na Polskę urządzeń uzdatniających piasek i wodę do potrzeb budownictwa.Na stronie zamieszczono ofertę dwóch firm ze szczególowym opisem programu produkcyjnego zakładów.Trochę rysunków i zdjęć maszyn.


:: Mascus ::

Opis:

Paneuropejska giełda używanych maszyn i ciężarówek w kategoriach: budownictwo, transport, rolnictwo, przeładunek, komunalne, leśne. Ogłoszenia m.in. po polsku z Polski, Niemiec, Wlk. Brytanii, Szwecji, Finlandii, Rosji i krajów bałtyckich. Wzorowo przygotowana strona ze szczegółowo zaprezentowaną ofertą.