Podobne strony

 • Danfoss

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma dostarcza dla różnych gałęzi przemysłu urządzeń kontrolno-pomiarowych, systemów automatyki centralnego ogrzewania i chłodnictwa, armatury regulacyjnej. Firma z tradycjami i doświadczeniem, prowadzi inwestycje produkcyjne i naukowe. Na stronie www oferta handlowa z opisami technicznymi produktów, kilka uwag o historii i rozwoju zakładu.
 • Marel - ogrzewanie i klimatyzacja

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma jest dystrybutorem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych, kotłów, grzejników, nagrzewnic powietrza, kotłowni dla małych i dużych obiektów. Zajmuje się zarówno dystrybucją urządzeń, serwisem, projektami oraz wykonawstwem. Podaje dane techniczne, preferencyjne warunki sprzedaży, umożliwia zakup przez internet. Na stronie pełna oferta towarowa, zdjęcia, kontakt.
 • Systemy Uzdatniania Wody -Earth Resources

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma dostarcza urządzenia i usługi kompleksowego uzdatniania wody. Przedsiębiorstwo jest importerem produktów zachodnich, liderów w swoich dziedzinach.
 • Baks

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma ta zamuje się systemem nośnym kabli, przewodów i rur dostarczanych budownictwu. Produkuje też szafy BHP i warsztatowe. Na stronie wskazano oferowane artykuły i formę kontaktu.
 • PPUH Wojciech Tycner

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo dostarcza rur kanalizacyjnych, złączy z PCV, uszczelek i wielu artykułów gumowych. Pełna oferta firmy, adres, propozycja współpracy oraz lokalizacja firmy dostępna jest na stronie www.


:: A-Zet ::

Opis:

Producent energooszczędnych zestawów pompowych i hydroforowych. Montaż jednostek sterujących bezpośrednio na silnikach agregatów pompowych. Instalowanie armatury wodnej i energooszczędnych zestawów pompowych i pomp. Pełna i szczegółowa oferta firmy - na stronie.