Podobne strony

 • Topbeton

  Budownictwo przemysłowe
  Firma specjalizuje się w produkcji i transporcie betonu. Na stronie znajdziesz wykaz maszyn będących w posiadaniu firmy oraz kilka informacji o produktach i cenniku.
 • Fa-Brik Sp. z o.o.

  Beton
  Witryna internetowa firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych. Na stronie informacja o spółce i jej dystrybutorach oraz oferta handlowa.
 • Kompleksowa Obsługa Budowlana

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Oferta Kompleksowego Wykonawstwa Budowlanego (budowa, remonty, elewacje, dekarstwo, posadzki) oraz sprzedaży projektów, oprogramowania dla firm budowlanych i administracji, domieszek, dodatków do betonów i zapraw, tynków, farb i okien.
 • Betoniarnia

  Beton
  Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Sp. z o.o. - beton towarowy, kruszywa budowlane, wyroby betonowe. Pełna lista oferowanych produktów i dane kontaktowe - na stronie.
 • chemiaBudowlana.INFO

  Chemia budowlana
  Portal wiedzy na temat chemii budowlanej. Poradnik wydawcy i inwestora. Wiadomości z branży, nowości, technologie. chemia budowlana, kleje, tynki, gipsy, impregnaty, farby, zaprawy, betony, silikony, fugi, systemy dociepleń, systemy tarasowe, bso


:: Przemysław Stawiarski ::

Opis:

Strona Przemysława Stawiarskiego i jego przedsiębiorstwa Stawiarski Management, oferującego szeroki wachlarz usług związanych z wspieraniem dzialności podmiotów biznesowych. Zarządzanie działem handlowym, budowa struktur handlowych, zarządzanie zasobami ludzkimi, kształtowanie wizerunku firmy - to tylko niektóre z nich. Strona zawiera m.in. bogate CV Przemysława Stawiarskiego, spis jego publikacji (głównie specjalistycznych na temat betonów), teksty wybranych artykułów, kilka zdjęć, historię oraz pełną ofertę firmy. Nie zabrakło także formularza kontaktowego.