Podobne strony

 • Usługi Archeologiczno-Architektoniczne

  Inne
  Strona firmy zajmującej się nadzorowaniem prac archeologicznych i archeologiczno-architektonicznych na terenie starówek miejskich oraz w obrębie miast przy pracach ziemnych związanych z modernizacją sieci gazowych, telekomunikacyjnych lub ciepłowniczych.
 • ATELIER

  Inne
  Strona internetowa firmy zajmującej się grafiką architektoniczną, użytkową oraz projektowaniem architektonicznym. W ofercie znajduje się wizualizacja projektów architektonicznych a także pomoc w kampanii promocyjnej inwestycji. Oprócz informacji o firmie, na stronie można obejrzeć przykładowe projekty.
 • Jacek Krent – architekt

  Inne
  Autor umieszcza na stronie własne projekty (domów, wnętrz mieszkalnych), rysunki, portrety oraz prace swoich studentów. W dziale Aktualności można zaznajomić się z nowymi projektami.
 • Sztuka architektury

  Inne
  Strona poświęcona wystawie prac laureatów nagrody Pritzkera, która jest największym światowym wyróżnieniem architektonicznym. Znajdziesz tutaj historię nagrody, wszystkich laureatów (od 1997 roku), ich prace oraz informacje o sponsorach i imprezach towarzyszących.
 • Atrium - architektura wnętrza

  Inne
  Firma specjalizuje się w produkcji metalowej kompletów schodów i balustrad. Ponadto wykonuje zlecenia na nietypowe elemenety wyposażenia wnętrz. Na stronie kontakt z firmą i zdjęcia oferowanych produktów.


:: Towarzystwo Urbanistów Polskich ::

Nasza ocena:
Adres: http://tup.wroclaw.fm.interia.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona wrocławskiego oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich. Znajdziesz na niej m.in. statut i notkę historyczną.