Podobne strony

 • Surmet

  Recycling
  Strona spółdzielni pracy zajmującej się skupem i przerobem surowców wtórnych zawiera informacje o firmie, jej ofercie oraz dane teleadresowe poszczególnych punktów skupu.
 • Schredder s.c. skup metali kolorowych

  Firmy wg branży
  Schredder to zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przedsiębiorstwo działające w branży utylizacji odpadów i recyklingu. Schredder zajmuje się skupem różnego rodzaju surowców - złomu stalowego, strzępionego, metali nieżelaznych, stali stopowych, a także makulatury czy bardzo groźnych dla środowiska akumulatorów samochodowych. Zakład zapewnia kontrahentom atrakcyjne ceny oraz płatność gotówką. Schredder posiada własny transport oraz kontenery przeznaczone do magazynowania i transportu odpadów.
 • PTH INŻ. PIOTR KOWALSKI skup metalu

  Firmy wg branży
  Należącą do grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw firma PTH inż. Piotr Kowalski w Olsztynie od niemal 20 lat prowadzi pozyskiwanie złomów metali nieżelaznych w regionie województwa warmińsko-mazurskiego. Zebrany przez nas złom wysyłamy do krajowych zakładów metalurgicznych. Przedsiębiorstwo PTH inż. Piotr Kowalski z Olsztyna posiada niezachwianą kondycję finansową. Nasi dostawcy złomów mogą liczyć na bezzwłoczną płatność, jak również sprawiedliwą ocenę wagi złomu i dobrą wycenę. Byliśmy pierwszymi w Polsce organizatorami profesjonalnego skupu puszek aluminiowych. W mieście Olsztyn dzięki temu odzysk puszek aluminiowych kształtuje się na poziomie 95%. Przygotowane przez nas czytelne hasło marketingowe "Zamień puszki na złotówki" skutecznie zachęca do oddawania puszek aluminiowych. Zainteresowanych współpracą zapraszamy na naszą stronę internetową:
 • DUMAR-STAL skup metali kolorowych

  Firmy wg branży
  Dumar-Stal prowadząc skup złomu na terenie województwa śląskiego stara się oferować swoim kontrahentom niskie ceny skupu złomu stalowego, żeliwnego, makulatury i metali kolorowych. Bogate doświadczenie, nowocześnie wyposażony park maszynowy i kompetentna obsługa pozwalają odbierać i transportować złom zachowując wszelkie zasady BHP. W swojej działalności firma przykłada szczególną uwagę do satysfakcji kontrahentów proponując im biegłą i miłą obsługę.
 • JARKOZŁOM -sprzedaż złomu

  Firmy wg branży
  Chcielibyśmy zachęcić do zaznajomienia się z ofertą produktowo-usługową firmy Jarkozłom. Nasza firma ma wydziały w Szamotułach, Buku oraz Chrzypsku Wielkim. Oferujemy bardzo dobrej jakości produkt opałowy oraz skup i sprzedaż złomu stalowego oraz żeliwnego. Oferujemy również usługi w zakresie dostaw, porządkowania, oraz cięcia dużych gabarytowo półproduktów u klienta. W zakresie naszej działalności świadczymy również usługi połączone ze skupem folii podpałowej oraz makulatury i akumulatorów. Zapraszamy do kooperacyj, wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nasza firma oferuje sprzedaż w ilościach hurtowych, jako produkt masowy jak również dla odbiorców detalicznych. Zatrudniamy profesjonalny personel, który dobrze i punktualnie spełni każde zamówienie oraz gwarantujemy nowoczesną infrastrukturę. Więcej na stronie.


:: ATOL Sp. z o.o. ::

Opis:

Firma zajmuje się odbiorem opakowań i odpadów oraz niszczeniem dokumentów i recyklingiem. Pozyskuje, przetwarza i dostarcza różne gatunki makulatury dla większości zakładów papierniczych w kraju.