Podobne strony

 • Marel - ogrzewanie i klimatyzacja

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma jest dystrybutorem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych, kotłów, grzejników, nagrzewnic powietrza, kotłowni dla małych i dużych obiektów. Zajmuje się zarówno dystrybucją urządzeń, serwisem, projektami oraz wykonawstwem. Podaje dane techniczne, preferencyjne warunki sprzedaży, umożliwia zakup przez internet. Na stronie pełna oferta towarowa, zdjęcia, kontakt.
 • MIELCBUD&MIELC-HURT

  Składy budowlane
  Zakłady wykonują sieci sanitarne, gazowe, cieplne oraz prowadzą roboty ogólnobudowlane, drogowe i sprzętowe. W hurtowni dostępne są artykuły instalacyjne, armatura i systemy grzewcze. W serwisie informacje o działalności zakładów oraz ich ofercie.
 • OKNA WEKA SZAMOTUŁY

  Okna, drzwi
  Przedsiębiorstwo sprzedaje stolarkę okienną i drzwiową, rolety i szprosy, wentylacje okienne oraz kotły grzewcze. Na stronie www prezentacja paramerów pracy kotłów oraz wybranych artykułów z oferowanych grup towarowych.
 • Kobar

  Producenci
  Zakład produkuje i montuje stolarkę okienną i drzwiową oraz ślusarkę aluminiową. Stosuje szyby niskoemisyjne, szyby tłumiące hałas i antywłamaniowe. W programie sprzedaży konstrukcje ogrodów zimowych, wiatrołapów, elewacji i standardowej stolarki Sprzedaje również kotły grzewcze i grzejniki.
 • Mora Polska sp. Z o.o.

  Technika grzewcza
  Spółka sprzedaje kuchnie, pochłaniacze i kotły grzewcze. Na stronie do pobrania plik z obszernymi informacjami o produktach grzewczych, dane katalogowe wyposazenia kuchennego i adresowe.


:: Immergas Polska ::

Opis:

Firma produkuje kotły, piece, podgrzewacze. W ofercie m.in. różnego rodzaju kotły gazowe, podgrzewacze wody, kolektory słoneczne, zasobniki c.w.u., zestawy kominowe do kotłów, termostaty. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie.