Podobne strony

 • Spawalnictwo w Internecie

  Spawalnictwo
  Na stronie znaleźć można wykaz instytucji związanych z tematyką spawalnictwa, a także firm działających w tej branży. Oprócz tego zamieszczone tu są wykazy stron zawierających katalogi produktów branżowych, traktujących o związanej z tematyką spawalnictwa literaturze, poradnikach i kursach oraz dotyczących publikacji związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska, a także certyfikacją i kontrolą jakości.
 • Air-Tech

  Spawalnictwo
  Strona firmy oferującej: urządzenia i materiały spawalnicze, osprzęt, sprężarki, urządzenia pneumatyczne, filtry wentylacyjne i gazy techniczne. Ponadto firma oferuje również wypożyczanie różnego rodzaju sprzętu.
 • Multimet

  Spawalnictwo
  Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drutów spawalniczych (zarówno do spawania w osłonach gazów ochronnych, jak i do spawania automatycznego łukiem krytym).
 • Spawas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje "wszystko dla spawania", czyli: materiały, akcesoria, uchwyty (zdjęcia i opisy produktów na stronie).
 • Ankor Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma świadczy usługi w następujących branżach: elektrycznej, obróbki mechanicznej, spawania konstrukcji oraz marketingowej. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą modernizacji tramwajów i linii tramwajowych, łącznie ze znalezieniem źródeł finansowania.


:: Faltech ::

Opis:

Firma zajmuje się spawaniem i napawaniem w brązie, żeliwie, miedzi, mosiądzu, aluminium, stalach węglowych i kwasoodpornych-nierdzewnych. Stosowane technologie to: TIG, MIG, MAG, gazowe i elektrodowe. Faltech zajmuje się też obróbką powierzchni spawanych: toczeniem, frezowaniem, szlifowaniem, polerowaniem, trawieniem i pasywacją stali nierdzewnych. Ponadto produkuje siedziska i platformy wędkarskie.