Podobne strony

 • Tapicerstwo Meblowe

  Meble antyczne
  Strona firmy zajmujacej się renowacją mebli antycznych i współczesnych oraz wykonastwem mebli o nietypowych wymiarach na indywidualne zamówienie.
 • Pracownia Renowacji Antyków

  Meble antyczne
  Strona firmy renowacyjnej, która ofruje profesjonalną renowację mebli i przedmiotów wykonanych z drewna oraz skup mebli, porcelany, zegarów i rzeczy rękodzieła artystycznego. Prócz oferty zanjdziesz tu mapkę dojazdową i dane teleadresowe firmy.
 • Antyki - YAGA

  Meble antyczne
  Firma zajmuje się meblami, antykami, handelem i renowacją, wykonywaniem kopii mebli Biedermeier, meble do salonów i gabinetów, a także domów letniskowych (weekendowych). Ponadto świadczy usługi transportowe (ładunki delikatne, antyki).
 • Kolekcjoner Antyków

  Meble antyczne
  Strona kolekcjonera antyków i mebli stylowych, który zaprasza do wymiany i kupna. Na stronie zamieszczono kilka zdjęć antyków oraz dane kontaktowe
 • Brokant

  Meble antyczne
  Firma jest importerem mebli teakowych z litego drewna i kopii chińskich mebli lakowanych. Brokant prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną, oferuje szeroki asortyment mebli stylowych, rustykalnych i kolonialnych. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą, obejrzeć zdjęcia.


:: PHU BONO ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.meblekomis.com/


Opis:

Strona komisu meblowego z Warszawy. Meble stylowe, antyki, bibeloty. Także używane AGD i RTV. Aukcje internetowe.