Podobne strony

 • ZSM URSUS Sp. z o.o.

  Inne
  Zakłady zajmują się obróbką metali. Na ich stronie obejrzeć można zdjęcia wybranych produktów z oferty (sprzęgła, tarcze, głowice itd.), a także zapoznać sie z wykazem oferowanych przez firmę usług (obróbka skrawaniem, plastyczna i cieplno-chemiczna).
 • Kinpol - Profesjonalne Ostrzenie Pił

  Inne
  Firma oferuje usługi obejmujące ostrzenie pił, frezów i wierteł używanych przy obróbce aluminium, PCV, drewna, płyty wiórowej i materiałów pochodnych.
 • Lucky - Organizator Wolnego Czasu

  Inne
  Strona firmy, której głównym założeniem jest przynoszenie szczęścia sobie i innym. Ale czy jej się to udaje? Przekonaj się sam...
 • Dokumenta S.A.

  Inne
  Jest to pierwsza ogólnopolska firma profesjonalnie niszcząca dokumenty. Obsługa klientów obejmuje: niszczenie dokumentów, propagowanie zasad zachowania tajności informacji, szkolenia i doradztwo, a także kompleksowe systemy zabezpieczeń. Na stronie znajdziesz opis firmy, oferowanych usług i inne.
 • PHU Utal-Mak s.c.

  Inne
  Witryna internetowa firmy zajmującej się utylizacją dokumentów. Oferuje ona kompleksową obsługę, począwszy od spakowania dokumentów, poprzez transport, a skończywszy na zniszczeniu. Na stronie dostępne są informacje o firmie, referencje oraz wzór pokwitowania.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia » Usługi inne » Inne

:: ARCHIV CUT - profesjonalne niszczenie dokumentów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.archivcut.waw.pl/

Kategorie:

Opis:

Niszczenie dokumentów. Odbiór od klienta. Bezpieczny system zbiórki i transportu w wymiennych pojemnikach. Ciekawe rozwiązania dla małych, średnich i dużych firm.