Podobne strony

 • Profesor Mirosław Szmidt

  Lekarze, gabinety
  Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii prowadzący prywatną praktykę lekarską - gabinet internistyczno-alergologiczny w Łodzi.
 • dr n.med. Andrzej Chciałowski

  Lekarze, gabinety
  Warszawski specjalista chorób wewnętrznych, pneumonologii i alergologii, pracujący jako adiunkt II Kliniki Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie, informuje o prowadzonej przez siebie prywatnej praktyce lekarskiej w Warszawie i Garwolinie.
 • Dr n. med. Andrzej Dąbrowski

  Lekarze, gabinety
  Wizytówka warszawskiego lekarza - specjalisty chorób wewnętrznych, chorób płuc, alergologii pracującego w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Pneumonologii Akademii Medycznej w Warszawie.
 • dr n. med. Paweł Maleszka - Malbad

  Lekarze, gabinety
  Specjalista chorób płuc, chorób wewnętrznych oraz alergologii przedstawia swój gabinet lekarski "Malbad" prowadzący usługi medyczne i diagnostyczne - spirometria, EKG, badania krwi.
 • lek. med. Maria Sarzyńska

  Lekarze, gabinety
  Lekarka specjalizująca się w otolaryngologii i alergologii pracująca w Klinice Laryngologicznej oraz w Lecznicy "Kabaty" i udzielająca prywatnie porad (laryngologia, alergologia).


:: Dr med. Hanna Tomczak - Rehabilitacja medyczna ::

Opis:

Gabinet rehabilitacji i medycyny fizykalnej. Konsultacje lekarskie, fizykoterapia, krioterapia, masaż. Indywidualne terminy, wizyty domowe. Więcej szczegółów - na stronie.