Podobne strony

 • Andrzej Wrotniak

  USA
  Stroniczka Pana Andrzeja opisuje zainteresowania i podróże Polaka z Łodzi mieszkającego od kilkunastu lat w USA, zawiera ponadto archiwa czasopisma studenckiego Spin z lat sześćdziesiątych.
 • Animowane gify

  A
  Autor udostępnia zbiór animowanych gadżetów przydatnych przy tworzeniu własnych stron.
 • Igor home page

  Procesory
  Informacje na temat Internetu (IRC, ICQ, WWW, poczta elektroniczna, monitoring, proxy), oprogramowaniu, słownik emotikonów i akronimów, kurs przetaktowywania procesorów, kolekcja animowanych gifów kilka utworów muzycznych zapisanych w formacie MIDI.
 • Strona Agnieszki

  A
  Autor zamieściła na stronie informacje na temat rodzinego miasta Łomży, galerię Ann Geddes, dużo animowanych gifów, gadżetów, obrazków z South Parku i Cow and Chicken. Ponadto zdjęcia z różnych filmów (American Beauty, Buffy - Postrach Wampirów, Gniew Oceanu).
 • Wojtek73

  Z
  Autor kiedyś malował teraz zajmuje się grafiką komputerową, zobaczysz na jego stronie bogatą kolekcję grafik i animowanych gifów, które możesz wykorzystać na swojej witrynie.


:: Gifland ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.gifland.friko.pl/


Opis:

Na stronie znajdziesz potężny zbiór gifów w najróżniejszych kategoriach tematycznych. Ponadto śmieszne zdjęcia i kawały. Jeśli chcesz, możesz zamówić gify na płycie CD.