Podobne strony

 • Uzdrawianie pozytywną mocą

  Inne
  Strona terapeutki. Dowiesz się co jest najważniejsze w leczeniu nerwic i depresji, dusznicy bolesnej oraz stwardnienia rozsianego.
 • Manuela Klara Olszewska - doradca życiowy

  Astrologia
  Astropsychologiczny dobór partnera, szkoły, zawodu, twojego image i rozwiazywanie problemów. Ponadto: NLP, cykl Jonasa - wybór płci dziecka, Tarot, marzenia senne, analiza osobowości. Uwierzysz, że sam jesteś największą wróżką i czarodziejem swego losu i że wszystko zależy od ciebie.
 • Zmień swój wygląd

  Inne
  Manuela Klara Olszewska, artysta plastyk i astropsycholog, udzieli wskazówek jak zmienić wygląd zgodnie ze swym duchowym wnętrzem.
 • GOBELINY autorskie Manuela Olszewska

  Kultura i sztuka
  Wykonuję gobeliny wg. własnych pomysłów. GOBELINY AUTORSKIE z wełny Gobeliny są tkane na ramie – technika ta daje nieograniczone możliwości - z kolorowych nitek powstaje obraz. Robię gobeliny od 1975 roku. WSZYSTKIE Od razu były sprzedawane(w latach 1975-1988),przez Cepelię i Desę.Wiele z nich sprzedałam poza granicami kraju. Cenione były nawet w krainie tkactwa – Iraku i Turcji(wysłane na konkurs, po zdobyciu 1 nagrody nie wróciły do mnie) Moje tkaniny znajdują się w domach polskich oraz za gra


:: Astropsycholog - Manuela Klara Olszewska ::

Opis:

Pomoc psychologiczna, rozwiązywanie problemów partnerskich, zawodowych, z dziećmi i wielu innych. Tarot analityczny, astrologia, NLP, Cykl Jonasa - planowanie płci dziecka, analiza marzeń sennych, zmiana wyglądu zgodnie ze swą strukturą psychofizyczną - wszystko to, w czasie jednej sesji doradztwa życiowego.