Podobne strony

 • Wirtualne Bielsko

  Informatory
  Strona wirtualnego Bielska-Białej.
 • Bielsko-Biała

  Informatory
  Bielski informator miejski, zawierający przede wszystkim odsyłacze do stron instytucji działających w mieście.
 • Jaworze

  Jaworze
  Jaworze to pełna uroku licząca już ponad 700 lat, podgórska miejscowość (powiat Bielsko-Biała). Witryna jest o historii, przyrodzie i turystyce w Jaworzu.
 • Szczyrk on-line

  Szczyrk
  W tym obszernym serwisie miejskim zamieszczono informacje ogólne o mieście, w tym o władzach miejskich, wszystko, co dotyczy turystyki (ośrodki narciarskie, snowboard, saneczkarstwo, trasy rowerowe i piesze), a także informacje o bazie gastronomiczno-noclegowej (hotele, ośrodki wczasowe, pensjonaty, kwatery) i imprezach kulturalnych. Można też znaleźć rozkład jazdy autobusów PKS.
 • Wisła

  Wisła
  Ten serwis zawiera wiele ciekawych i pomocnych informacji o mieście. Zimą aktualne warunki narciarskie, latem najnowsze informacje o imprezach kulturalnych.


:: Beskid Śląski ::

Opis:

Regionalny Serwis Turystyczny poświęcony najpopularniejszym miejscowościom turystycznym Beskidu Śląskiego - Ustroniowi, Wiśle oraz Szczyrkowi. Witryna zawiera wyłącznie praktyczne informacje, które ułatwią zaplanowanie wypoczynku w górach. Użytkownicy znajdą w serwisie bogato ilustrowane opisy szlaków pieszych i rowerowych, bazę noclegową i gastronomiczną, a także listę atrakcji turystycznych i miejsc wartych odwiedzenia.