Podobne strony

 • Fédération Internationale des Quilleurs

  Światowe organizacje sportowe
  Anglojęzyczna strona Międzynarodowej Federacji Bowlingu, gdzie każdy zapalony kręglarz znajdzie informacje o władzach, strukturze, statucie organizacji. Zgromadzone zostały tutaj rankingi, kalendarium najważniejszych imprez, dane dotyczące narodowych federacji. Można poczytać o działaniach związku na rzecz uznania kręglarstwa za oficjalną dyscyplinę olimpijską.
 • Rodzinne Centrum Rozrywki "Hulakula"

  Kręgielnie
  Na stronie wszyscy spragnieni dobrej zabawy znajdą informacje o miejscu gdzie cała rodzina odda się takowej korzystając z: kręgielni, soft play'a, galerii wideo, ściany wspinaczkowej, sali bilardowej; odpocznie w restauracji, zrobi zakupy w pasażu, a dzień zakończy w dyskotece.
 • Restauracja Niku

  Restauracje
  Na stronie znajdziesz menu restauracji oraz informacje o działających w Centrum Rekreacji klubie fitness i kręgielnii. Restauracja proponuje kompleksową organizację imprez, obsługę bankietów oraz organizację spotkań i prezentacji.
 • ARCO BOWLING

  Centra zabaw dziecięcych
  Arco to rodzinne centrum sportowo-rekreacyjne o powierzchni ponad 7000 metrów kwadratowych. Główną atrakcją i podstawowym elementem Centrum jest 32-torowa kręgielnia, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do gry w kręgle oraz rozmieszczone na dwóch poziomach tory, ponadto w centrum znajdują się: nawiązująca swym wystrojem i aranżacją wnętrza do klimatu sportów ekstremalnych restauracja Eskapada, dyskoteka i dobrze wyposażona sala zabaw dla dzieci. Na stronie znajdziesz informacje o każdej z sal, zdjęcia oraz kalendarz wydarzeń.
 • Aktywna

  Serwisy informacyjne
  Wszyscy młodzi duchem i aktywni życiowo mają teraz szansę włączyć się w budowanie internetowej społeczności ludzi aktywnych. Serwis ten ma na celu zintegrowanie środowiska internautów lubiących i ceniących sport oraz aktywny tryb życia. Znajdziesz tu między innymi informacje o akcji happy events oraz możesz wybrać miss plaży.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Inne dyscypliny » Kręgle

:: Polski Serwis Kręglarski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kregle.net

Kategorie:

Opis:

W serwisie poświęconym kręglom znajdziesz wiadomości z kraju i ze świata.

Słowa kluczowe: